ZH-CN EN DE PL

Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna

Download PDF

Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna dysponuje atrakcyjnymi terenami inwestycyjnymi w jednym z najdynamiczniej rozwijających się obszarów gospodarczych w Polsce. Doskonale położona i skomunikowana Strefa, oferuje nie tylko działki na inwestycje typu „greenfield”, ale również możliwość skorzystania ze znaczących ulg podatkowych oraz kompleksową obsługę procesu inwestycyjnego.

Inwestorom, którzy uzyskają zgodę na prowadzenie działalności gospodarczej w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej przysługują udogodnienia w postaci zwolnienia z podatku dochodowego w związku z poniesionymi nakładami inwestycyjnymi lub 2-letnich kosztów pracy oraz dodatkowe formy pomocy publicznej oferowane przez instytucje rządowe i samorządowe.

Profesjonalna obsługa inwestora i atrakcyjna lokalizacja sprawiły, że naszą Strefę obdarzyły zaufaniem tak uznane firmy jak Volkswagen Motor Polska, Sitech, Hormann, Winkelmann, Viessmann, czy CCC Factory.

Tereny Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej rozlokowane są w jedenastu obszarach położonych w sąsiedztwie najważniejszych miast regionu przy głównych szlakach komunikacyjnych biegnących ze Wschodu na Zachód i z Północy na Południe. Dodatkowym atutem jest bliskość międzynarodowego portu lotniczego we Wrocławiu i lotnisk lokalnych oraz rozwinięta sieć kolejowa, a także obecność portu rzecznego w Głogowie. Bliskość wielu ośrodków akademickich zapewnia dostęp do wysoko wykwalifikowanego personelu.

Dodatkowym atutem dla firm działających w Strefie jest sąsiedztwo innych przedsiębiorców, z którymi mogą nawiązać współpracę.

Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. to sprawdzony i wiarygodny partner. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: lsse.eu

Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
ul. Św. Maksymiliana Kolbe 14
59-220 Legnica
Tel.: (+48 76) 727 74 70
Fax: (+48 76) 727 74 74
e-mail: sekretariat@lsse.eu

Rozmiar czcionki